EXCLUSIVE – OSOBNÍ PROFESIONÁLNÍ KURZ LÍČENÍ

Podrobnosti o kurzu líčení Exclusive:
Celý kurz obsahuje propracované profesionální techniky a rady, které Vám umožní vytvořit si luxusní líčení na vysoké úrovni. Takové jaké dokážou vytvořit skutečni mistři a umělci v této oblasti!

Výsledkem bude perfektně upravená plet bez nedostatků, líčení očí v okouzlujícím večerním kouřovém líčení, zvýrazněné kontury obličeje, štavnaté rty v několika provedeních a také v podobě francouzského líčení.

Dozvíte se aktuální trendy v oblasti hight society v líčení seznámíte se s profesionálními produkty a budete vědět jaké přípravky pro sebe zvolit z množství kosmetických značek na trhu.

 

Vyzkoušíte si TOP produkty profesionálu.

Armani, Dior, Chanel, Estee Lauder, Guerlain a další. Objevíte nejvhodnější přípravky pro Vás, aby odpovídaly Vaší potřebě a Vy mohla díky tomu vytvořit vše co jste se v líčení naučila.

 

Použitím profesionálních výrobků/produktů a profesionálních vizážistických technik dokážete v líčení nemožné. V tom tkví největší úspěch přitozeného, decentního, elegantního líčení, které nikdy nebude vypadat přelíčeně, ale naopak velmi Luxusně!

 

Součástí kurzu je manuál, který obdržíte a zde budou zaznamenány Vaše nejslušivější produkty, barvy a tipy pro Vaší krásu. Také postup při líčení, tak aby jste se k těmto informacím mohla kdykoliv vrátit.

 

Objednejte si profesionální kurz líčení ještě dnes.

VIP kurz probíhá cca 5 hodin nebo 2×2,5 hodiny dle domluvy
Cena Exclusive kurzu líčení je  4990,-Kč               OBJEDNÁVKA ZDE >

Profesionální vizážistka - kontakt

RESIDENCE KRÁSY
Rumunská 24 (vnitroblok)
Praha 2 - Vinohrady
Mobil: 777 066 331

Kontaktní formulář


  • Milá Lidko líčila jste mě na svatbu. Chtěla jsem Vám moc poděkovat. Byla to nádhera...
  • Ještě nikdy mě nikdo takhle nenamaloval. Nikdy by mě nenapadlo,že bych mohla takhle krásně vypadat...
  • Další reference →