STYLISTA – MŮJ STYL

 

Vizážista či stylista Vás vidí jinýma očima, než vidíte sama sebe. A právě v tom je to kouzlo! Dokáže pomocí detailů a správně zvoleného outfitu podtrhnout Vaší osobnost a zatraktivnit Váš vzhled. Nechte si poradit a využijte stylistické služby nazvané MŮJ STYL!
– Vhodné pro všechny, kteří chtějí podtrhnout svoji osobnost a vytvořit, najít svůj osobitý a jedinečný styl! Často se setkávám s tím, že si mé klientky mohou dovolit mnohem více než si samy myslí… Přidat barvu, zvolit správný doplněk i střih a najednou vypadáte úplně jinak, mnohem přitažlivěji a atraktivněji.

Není nic jednoduššího než se stylistkou projít společně obchody a nechat se inspirovat na základě doporučení stylistky. Budete překvapena výsledkem a také úžasným pocitem, že věci které jste si koupila Vám sluší a vypadáte v nich skvěle.

 

STYLISTICKÉ SLUŽBY

„Vytvoříme Vám styl, který bude souznět s Vaší jedinečnou osobností“

Vyberte si jeden z našich speciálních stylistických programů které jsme pro Vás vytvořily:

 

EXKLUSIVNÍ PROFESIONÁLNÍ KONZULTACE V OBLASTI OBLÉKÁNÍ, STYLU A MÓDY

NOVINKA!

Hledáte jarní inspiraci pro svůj vzhled?

Nevíte co si oblékat a co nosit aby jste vypadala perfektně?

Exklusivní profesionální konzultace v oblasti oblékání a stylu je tady pro každou ženu, která touží poznat co jí sluší a vytvořit si svůj jedinečný styl.

Obdržíte přesný návod přímo na míru sestavený pro Vás. Stylistka Vám ukáže jak Vašeho vysněného vzhledu dosáhnout. Konzultace je individuální a po celou dobu se stylistka věnuje pouze Vám!

Pomocí typologie postavy, stylu osobnosti a barevné typologie budete přesně vědět co je pro Vás to pravé a co vytváří vzhled, souznící s Vaší osobností.

Vzhled kterému lze říct, že je šik – neodolatelný či zajímavý. Vzhled ve kterém se budete moci užívat a cítit se dobře!
Dozvíte se co se teď právě nosí, jaké jsou trendy na tuto sezónu a co se bude nosit v příštích několika měsících.

Pochopíte v čem spočívá kouzlo oblékání právě pro Vás a co potřeba udělat pro to, aby jste si dokázala slušivý styl vytvořit kdykoliv sama.

Objevte střihy, které podtrhnou správně Vaší postavu, poznejte nejvhodnější barvy a správné doplňky, tak aby celý Váš styl působil atraktivně a šik!

Pomocí typologie postavy, stylu osobnosti a barevné typologie budete přesně vědět co se k Vám hodí a je pro Vás to pravé.

Délka trvání této služby standartně 3 hodiny 2990,- Kč   Objednat ZDE >   do zprávy uveďte prosím objednávám službu „Exklusivní profesionální konzultace „

 

NÁKUPY SE STYLISTKOU

DOPORUČUJEME!

 

Nákupy se stylistkou jsou jednou z nejzajímavějších služeb, které pro klienty poskytujeme.
Službya asistované nákupy je v zahraničí velmi populární a velmi často využívaná. U nás zájem o tuto službu velmi stoupá. Je pro Vás vhodná, jestliže si nevíte rady s nakupováním, chcete aby Vám oblečení slušelo a vypadali jste perfektně.

 

Profesionál ví, co Vám doporučit a jak se vyznat v záplavě oblečení různých stylu, barev a cen.  Společně nakoupíte mnohem snadněji než sama. Stylistka Vám poskytne potřebný nadhled a orientaci v záplavě oblečení v obchodech. Nakoupíte oblečení, které se dá dobře kombinovat, bude Vám slušet a ve vašem šatníku přibydou kousky, které budete milovat!

 

Délka trvání této služby standartně 3 hodiny 2990,- Kč   Objednat ZDE >   do zprávy uveďte prosím objednávám službu „Nákupy se stylistkou“

 

PROFESIONÁLNÍ KONZULTACE STYLU

DOPORUČUJEME!

 

Osobní profesionální konzultace je pro každého kdo chce  vytvořit svůj jedinečný a oreginální styl, který ho bude jasně definovat.
Mnohdy to není snadná záležitost. Je to úkol pro odbotníka!
Díky konzultaci lépe pochopíte jaký jste typ. Zda-li sportovní, elegantní, klasický, chick  či více ženský. Na základě vizuálního typu budete vnímat jaký styl oblečení, barvy a střihy se k Vám nejlépe hodi, co Vám sluší a podtrhne Vaší osobnost.
Také  se dozvíte jak pracovat s typem Vaší postavy a podtrhnout její přednosti a potlačt nedostatky.
Tak abychom docílili soulad s potřebami  každodenního života (profese, postavení, zájmy).
Dozvíte se co by mělo tvořit základ Vašeho šatníku, do čeho se vyplatí investovat a do čeho nikoliv.  Naučíte se kombinovat střihy, barvy, doplňky a vše sladit tak, aby jste si dokázaly vytvořit  styl který rezonuje s Vaší osobností.
Definováním Vašeho stylu se Vám podaří Váš vzhled velmi dobře uchopit. Jednou pro vždy budete vědět co je pro Vás to pravé ořechové!
A začnete si svůj vzhled uživat…

 

Délka trvání  cca 3 hodiny 2990,-     Objednat ZDE >   do zprávy uveďte prosím objednávám službu „konzultace stylu“

 

KURZ BAREVNÉ TYPOLOGIE a SPRÁVNÉHO KOMBINOVÁNÍ BAREV

NOVINKA!

 

Výběr barev dle typu

Kurz barvové typologie

Červená, zelená, modrá, černá|?Která je pro Vás ta pravá?
Exklusivní kurz pro každou ženu, kterou zajímá, jaké barvy podpoří její přirozenou krásu a vylepší tvary postavy.Kurz barevné typologie je vodítkem v rozpoznání Vašeho barevného typu a správných kombinací barev. Naše profesionální zkušenosti nás inspirovaly k tomu, vytvořit tento jedičnečný kurz, který ženám usnadní výběr správných barev do svého profesního i volnočasového šatníku. Protože správně zvolené barvy dokáři zázraky s Vaší pletí i postavou.Rozzáří obličej, omladí a zvednou vám náladu! Umocní a podtrhnout Vaší krásu a ženské tvary Vaší postavy.V kurzu se naučíte tvořit barevné kombinace harmonizující s Vaším barevným i tělesným typem. Váš celkový vzhled bude působit atraktivně, inspirativně a svěže. Již nebudete volit černou barvu jako sázku na jistotu!
Budete znát a oblékat barvy, které Vám sluší a zároveň se v nich i cítíte dobře.Správné barvy budete volit nejen ve vašem šatníku, ale i v líčení, ve vašich brýlích, kabelkách, obuvi, špercích. Také poznáte, jaký vliv mají barvy na naši náladu a vnímání okolí.Když půjdete nakupovat budete vědět, která barva pro Vás je ta pravá! Tajemství barev prozrazeno…

 

Délka trvání 2 hodiny /1990,- Kč  Objednat ZDE >   do zprávy uveďte prosím objednávám službu „Kurz barevné typologie“

 

CELKOVÁ PROMĚNA IMAGE

LÍČENÍ + VLASY + OSOBNÍ STYLISTKA

První dojem rozhoduje!

 

Proměna je působivý fenomén, zvláště pokud se jedná o Váš zevnějšek. Ukážu Vám jak proměnit Váš vzhled z obyčejného na neobyčejný. Líčení má schopnost změnit vzhled člověka. Může Vám pomoci, aby jste se cítila svůdnější, krásnější a sebevědomější…

Každá žena v průběhu vlastní proměny získá sebejistotu a uvědomí se svou vlastní cenu… Když děláte všechno pro to, abyste se cítila a vypadala lépe – pečujete o sebe, jíte zdravě nebo cvičíte a pracujete na svém krásnějším já, můžete být odměněna neobvyklým způsobem, který dalece přesáhne hranice pouhého fyzického vzhledu.
Pokud se máte ráda, posilujete tím své vlastní já a v tom je skutečná síla krásy…

Váš vzhled, líčení, vlasy i oblečení prozradí více než si myslíte. Žena, která je spokojena se svým vzhledem, působí vyrovnaně, sebevědomě a atraktivně, což se pozitivně projeví v jednotlivých oblastech jejího života:-)) Nechte se inspirovat profesionály, kteří Vám vytvoří nový atraktivní vzhled dle Vašeho přání.

Celková proměna image obsahuje:
– Konzultace se stylistkou se kterou naleznete svůj styl pro Vaší image.
– Make up konzultace – vizážistka / nalíčení ve Vašem novém stylu
– Profesionální kurz líčení zaměřený na Váš nový image.
– Hairstyling – konzultace v oblasti účesu

Cena 4990,- Kč    Objednat ZDE >   do zprávy uveďte prosím objednávám službu „proměna image“

Profesionální vizážistka - kontakt

RESIDENCE KRÁSY
Rumunská 24 (vnitroblok)
Praha 2 - Vinohrady
Mobil: 777 066 331

Kontaktní formulář


  • Milá Lidko líčila jste mě na svatbu. Chtěla jsem Vám moc poděkovat. Byla to nádhera...
  • Ještě nikdy mě nikdo takhle nenamaloval. Nikdy by mě nenapadlo,že bych mohla takhle krásně vypadat...
  • Další reference →