VIP OSOBNÍ PROFESIONÁLNÍ KURZ LÍČENÍ

Podrobnosti o VIP kurzu líčení:

V tomto kurzu líčení se dozvíte aktuální trendy v oblasti líčení ,seznámíte se s profesionálními produkty a budete vědět jaké pro sebe zvolit z množství kosmetických značek na trhu.

 Díky profesionálním technikám Vám líčení nezabere přiliš mnoho času – což je velmi častý požadavek většiny pracujících žen v dnešní uspěchané době.

 

Výsledkem bude perfektně upravená plet bez nedostatků , líčení očí jak v denní variantě, tak podobě okouzlujícího večerního kouřové líčení, zvýrazněné kontury obličeje, štavnaté rty v několika provedeních a také v podobě francouzského líčení. S tímto líčením uspějete za všech okolností. Budete pokaždé jiná a pokaždé krásná!

 

Vyzkoušíte si profesionální produkty

Dior, Chanel, Estee Lauder, Mac,Inglot a další. Vizážistka Vám doporučí nejvhodnější přípravky pro Vás, aby odpovídaly Vaší potřebě a Vy mohla díky tomu vytvořit perfektní líčení pro každý den.

Použitím profesionálních výrobků/produktů a profesionálních vizážistických technik dokážete v líčení nemožné. V tom tkví největší úspěch přitozeného, decentního, elegantního líčení, které nikdy nebude vypadat přelíčeně, ale naopak velmi Luxusně!

Součástí kurzu je manuál, který obdržíte a zde budou zaznamenány Vaše nejslušivější produkty, barvy a tipy pro Vaší krásu. Také postup při líčení, tak aby jste se k těmto informacím mohla kdykoliv vrátit

 

Objednejte si profesionální kurz ještě dnes.

VIP kurz probíhá cca 3 hodiny
Cena VIP kurzu líčení je  2990,-Kč               OBJEDNÁVKA ZDE >

Profesionální vizážistka - kontakt

RESIDENCE KRÁSY
Rumunská 24 (vnitroblok)
Praha 2 - Vinohrady
Mobil: 777 066 331

Kontaktní formulář


  • Milá Lidko líčila jste mě na svatbu. Chtěla jsem Vám moc poděkovat. Byla to nádhera...
  • Ještě nikdy mě nikdo takhle nenamaloval. Nikdy by mě nenapadlo,že bych mohla takhle krásně vypadat...
  • Další reference →